Iet uz MacSlēgs serveri

Paldies, ja izlem atbalstīt!

Donate

MacSlēgs

MacSlēgs ir aplikācija, kas paredzēta informācijas iegūšanai par Tev nozagto Mac. Šīs informācijas nodošana varas iestādēm vai izsitējiem palielina cerības Mac atgūt.

Kā tas strādā?

MacSlēgs darbojas kā Mac OSX sistēmas LaunchDaemon, kas noteiktā laika intervālā pārbauda Mac statusu serverī. Ja Mac tiek nozagts, tad Tev jāgriežas MacSlēgs serverī un caur Kontrolpaneli jāaktivizē statuss- zagts. Zaglim ieejot internetā, MacSlēgs no servera uzzinās, ka Mac ir zagts, un sāks katru minūti nosūtīt informāciju Kontrolpanelī uz Tavu ID kontu iekļaujot visu minēto:

Vai man to vajag?

Nē, ja Tavs Macs ir darbastacija, kas nekur netiek pārvietota, nav reāla apdraudējuma no garnadžiem. Nē, ja Tavs Macs ir portatīvais dators, ko izved paelpot svaigu gaisu vienreiz mēnesī. Jā, tas varētu noderēt, ja Tu Macu nēsā līdzi ikdienā un iknaktī, visur un vienmēr.

Kā instalēt?

Pirmais solis ir sava Mac reģistrēšana MacSlēgs serverī. Reģistrācijas dati obligāti ir jāatceras- tie būs nepieciešami, lai minītu Mac statusu. Sekojot drošibas ābecei, Ieteicams izvēlēties atšķirīgu ID un paroli no, piemēram, Tava Mac administrātora paroles. Tālāk nepieciešams lejuplādēt un ieinstalēt klientu (Uzstādīt.mpkg, obligāti izlasīt instalācijas instrukciju) un pabeigt reģistrācijas procesu (Reģistrācija.app).
Lejuplādei pieejamas divas versijas, atkarībā no tava Mac- MacSlēgs ir ar visām augstāk minētajām funkcijām, MacSlēgs bez iSight ir tiem Mac, kuri nav aprīkoti ar iebūvēto iSight kameru.

Vai zaglis var izdzēst MacSlēgs?

Lai piekļūtu, apturētu, izdzēstu MacSlēgs, zaglim ir nepieciešama Tava Mac administrātora parole. Savukārt, lai izvairītos no iespējas, ka zaglis noformatē datunesēju un uzliek jaunu sistēmu, jāizveido firmware parole. Tātad- Saša diez vai apies abas iepriekšminētās barjeras.
Paradokss- Macam vajadzētu būt ar autologin. Jāatzīmē, ka MacSlēgs startējas jau pirms login, turklāt, ja Macs atradīsies trusted network zonā, tas sāks nosūtīt informāciju uz Kontrolpaneli, ja būs aktivizēts statuss- zagts. Tomēr, ticamāka situācija ir, ka zaglis izmēģinās Macu klusā stūrī un izmatojot interneta pieslēgumu, kuru tavs Macs nepazīs. Tādēļ ir jādod iespēja zaglim piekļūt tīkla uzstādīšanai, lai viņš, ieslēdzot Mac, neapstājas pie login loga, bet ieiet sistēmā, kas dod lielākas cerības, ka viņš arī izmēģinās internetu.
Kā to visu izdarīt, lasi FAQ sadaļā.

SourcePirmkods (Objective-C, Perl, Perl-CGI, Apple Script, PHP, MySQL)

MacSlēgs © kroko
Fotogrāfēšanā izmantots isightcapture © Axel Bauer
Projekta idejā izmantots MacLoJack projekts © Jonathan A. Zdziarski
AirPort, iSight, Mac OSX © Apple Inc.
MacSlēgs servera resursus nodrošina SIA TupunTuries

If not indicated otherwise, the material you see ©&left kroko | contacts
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS 3